Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/lecydqha/graphic-model.com/wp-content/themes/unero/functions.php on line 73
PR/EVENT/Рекламні агенції. Рекламні журнали, рекламні брошури - Graphic Model

PR/EVENT/Рекламні агенції. Рекламні журнали, рекламні брошури

PR/EVENT/Рекламні агенції

Рекламні фотокниги

Сфера застосування фотокниги вже давно вийшла за рамки фотобізнесу. Наша продукція буде корисна тоді, коли є необхідність надрукувати невеликий тираж, але він ще «не доріс» для повноцінного замовлення для офсетного друку.

У рекламному і PR бізнесі, часто необхідно оперативно створити повноцінний презентаційний матеріал. Фотокнига допоможе Вам вирішити ці завдання. Якщо у вас в розпорядженні є професійний дизайнерський колектив — впевнені, для Вашого агентства не складе труднощів швидко підготувати фотокнигу для друку.

Brand Book

Один з можливих варіантів застосування фотокниги — друк «Бренд Бука». Зазвичай, це невеликі тиражі, використовувані для презентації перед замовником розробленого фірмового стилю.

Каталог продукції

Якщо передбачуваний тираж каталогу невеликий, витрати на його друк традиційним офсетним способом, будуть невиправданими. У цьому випадку фотокнига — найкраще рішення для подібного роду видань.

Фотозвіт/Event Report

Ваша агентція організувала і провела корпоратив, концерт або збори акціонерів? Покажіть замовникам, як виглядав захід, в красивому і оформленому в фотокнигу форматі.

Портфоліо

Професійне портфоліо вже давно перестало бути атрибутом фотографа чи моделі. У вашої студії багато закінчених проектів, якими не гріх похвалитися? Звичайно, розміщені на сайті роботи демонструють Ваш рівень в режимі 24 /7, але як бути, коли під рукою немає комп’ютера або інтернету? Надруковане портфоліо робіт може бути дуже зручним матеріалом для ваших менеджерів, або обов’язковим атрибутом приймальні і кімнат для переговорів.

Контактна форма:

[contact-form-7 id=”154″ title=”Контактна форма 1″]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: НАВІТЬ НЕДУМАЙ